ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50
ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50

Візуалізація кухні

Новини Компанії > Візуалізація кухні
Oops! It seems like this post isn't published yet. Stay tuned for updates!

Дизайн кухні

Дизайн кухні та 3D-візуалізація дизайну – це дві різні речі. Дизайнер проектує меблі з урахуванням особливості приміщення та загальним дизайном інтер’єру. Підбирає кольори корпусу кухні, фасадів та стільниці. Все це повинно гармонійно поєднуватися з багатьма оздоблювальними матеріалами для стін, підлоги та іншими. Підсумком роботи дизайнера є 3D дизайн-проект, який особливо не відрізняється своєю фотореалістичністю. Ось для наочності дизайн-проекту і використовується фотореалістична візуалізація. У результаті виходить красива картинка з максимальною якістю, яку часом неможливо відрізнити від реального фото.

Дизайн кухни
 • Візуалізація кухні

  Панорамна візуалізація. Відповіді на запитання.

  Скільки коштує 3D візуалізація дизайн-проекту кухні?

  Візуалізація у вигляді 2D-зображення (картинки): Ціна -500 грн. Візуалізація у вигляді 3D панорами: Ціна -800 грн.

  Як подивитися візуалізацію дизайн-проекту кухні?

  Візуалізація меблів на замовлення надається у вигляді фотореалістичної 2D-картинки або кругової панорами 360°. І те, й інше ви можете подивитися на своєму ПК або мобільному пристрої.

  Що таке панорамна візуалізація кухні?

  Панорамну візуалізацію використовують тоді, коли Ви хочете візуально подивитися, як виглядатимуть меблі в інтер’єрі всього приміщення. Іншими словами, як поєднуватиметься дизайн меблів з дизайном інтер’єру кухні. Ви знаходитесь віртуально в центрі приміщення кухні, яке обертається навколо вас.

  Чим відрізняється панорамна візуалізація кухні від простої картинки?

  Якщо Ви хочете візуально подивитися, як виглядатиме кухня не окремим елементом меблів, а в інтер’єрі всього приміщення, то, безумовно, альтернативи панорами 360 ° немає. На своєму мобільному пристрої Ви можете обертати панораму, на якій показані меблі з урахуванням колірного рішення та розташування елементів інтер’єру, які детально проглядаються по всьому периметру приміщення.

  Чи можу я подивитися на телефоні Android панорамну візуалізацію дизайн-проекту кухні онлайн?

  Як виглядатиме ваш проект, ви можете подивитися онлайн на прикладі реального проекту дизайну кухні, який дизайнер погодив із замовником. На сторінці перегляду панорами для зручності натисніть кнопку “збільшити на весь екран”.

  Визуализация интерьера
  • Візуалізація інтер'єру кухні

  Панорамна 360 ° візуалізація кухні

  Панорамна 3д-візуалізація інтер’єру з оглядом на 360 градусів, на сьогоднішній день є найсучаснішою технологією в дизайні інтер’єру. Візуалізатор меблів у спеціальній програмі встановлює 3D віртуальну камеру у центрі приміщення. В результаті виходить панорамне фото, яке можна переглянути на своєму мобільному пристрої. Ви можете обертати панораму, на якій показані меблі з урахуванням колірного рішення та розташування елементів інтер’єру приміщення. Ви наочно побачите, як має виглядати фінал під час остаточної реалізації дизайн-проекту.

  Для чого потрібна візуалізація дизайну інтер'єру

  Візуалізація кухні допоможе вам підібрати оптимальне рішення кухонного простору. Також візуалізація кухні потрібна для пошуку вдалих поєднань кольорів. Саме на 3D-зображеннях їх найпростіше відпрацьовувати. Візуалізація дизайну – це додатковий інструмент, що дозволяє попрацювати з об’ємом і перевірити свої відчуття – чи справді ви вгадали з пропорціями? Подивитися на поєднання кольорів і матеріалів, щось додати або прибрати вже на цьому етапі. Краще заздалегідь визначитися з колірним рішенням кухні, ніж залишитися незадоволеним кінцевим результатом.

  Часто можна почути: “Збираюся робити ремонт згідно з планувальним проектом квартири, але бентежить проект кухні.” Це трапляється тому, що не кожен замовник може абстрактно уявити собі, як виглядатимуть його меблі. У результаті, щоб показати дизайн проект наочно, і є візуалізація дизайн проекту в інтер’єрі. Вона відобразить, як виглядає інтер’єр кухні обсягом. Можна наочно побачити, як поєднуються між собою кольори та текстури меблів та приміщення. Зрештою, можна подивитися як поєднуються один з одним текстури, кольори оздоблювальних матеріалів, елементи дизайну та декору. Тому найкраще замовити дизайн послуги та візуалізацію, використовуючи 3D-панораму з оглядом на 360 градусів.

  Кухня з еркером – якою ж їй бути?

  Візуалізація дизайн-проекту кухні на прикладі

  Сьогодні еркери з’являються навіть у звичайних помешканнях багатоповерхових будинків. Еркеру, в принципі, приділяється декоративна роль. У них, безперечно, найчастіше розміщують зони відпочинку, обідні зони або навіть залишають порожніми, просто прикрашаючи шторами. На кухні в еркер ставлять насамперед обідній стіл чи диван, або розміщують кухонний гарнітур. Еркер на кухні безперечно надасть приміщенню свою неповторність.

  Замовити меблі на кухню з еркером від виробника

  Наша компанія SvarogWood проектує та виготовляє кухні у приміщення з еркером. Еркер на кухні дуже стильний. Дизайн кухні з еркером може бути дуже різноманітним та цікавим. Завдяки еркеру, власники кухні, безперечно, отримують масу переваг:

  • простір кухні ставати більше;
  • кількість денного світла на кухні зростає;
  • кухня з еркером дозволяє створити нестандартний та креативний дизайн.

  Розміщення обідньої групи в зоні еркера – це перша ідея, яка спадає на думку при створенні дизайн-проекту для кухні будь-якої форми та площі. І ця ідея виправдана з функціональної, фінансової та декоративної точки зору. Влаштувавши тут їдальню, вам не доведеться починати клопіткий перенесення комунікацій. При цьому ви залишите достатньо простору для гарнітура, барної стійки та навіть невеликого дивана.

  Еркер на кухні. Дизайн та візуалізація кухні з еркером. Перегляд онлайн панорами приміщення.

  Дизайнери нашої компанії створять унікальний інтер’єр для вас. Ми врахуємо всі ваші ідеї та побажання. Для зручності перегляду, ми створимо вам особисто (віртуальну панораму) приміщення кухні з розміщенням в ній кухонних меблів. Ви завжди можете переглянути її на своєму мобільному телефоні.

  Компанія “Сварог” надає і дизайнерські послуги. Насамперед, це розробка дизайн проекту інтер’єру з розміщенням та візуалізацією меблів на замовлення. Крім того, ми створюємо кругові панорами 360 та віртуальні тури по приміщенню вашого житла. Подивитися панораму кухні з еркером ви зможете навіть на мобільному телефоні!

  Ми допомагаємо нашим клієнтам жити красиво та зручно!