ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50
ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50

Ванна кімната Вашої мрії

мебель в ванную комнату Svarog Wood
Авторські меблі

Ванна кімната від Svarog Wood у Миколаєві

Чи можна зробити ремонт ванної кімнати без дизайн-проекту? Так, якщо йдеться про типовий простий санвузл зі стандартним набором сантехніки. Але за сучасних технологій ванна кімната давно перестала бути для нас простим і нічим не примітним приміщенням. Завдяки сучасній сантехніці, технологіям та дизайн-проектам, ванна кімната стає окрасою нашого будинку. Готовий дизайн-проект із 3D-візуалізацією допоможе побачити кінцевий результат. А також підібрати кахель, сантехніку та гарнітуру у рамках заданого бюджету. Без переробок та переплат. Варто відзначити, що ванна кімната від Svarog Wood в Миколаєві – це гарантія вашого комфорту та безпеки. Якщо дотримуватися наших порад, можна створити максимально ідеальний варіант ванної кімнати, який підійде саме вашому будинку.

Поради від Svarog Wood

Поради щодо створення дизайн-проекту

При розробці дизайн-проекту майстри нашої майстерні враховують важливі нюанси:

  • Ми звертаємо увагу на технічну частинуПроект ванної кімнати тримається на трьох «китах»: сантехніка, водопровід та електрика. Насамперед ми продумуємо розміщення сантехніки з розведення водопроводу та каналізації. Це дозволяє виключити помилки у підключенні водопостачання та значно скоротити час та кошти на виконання проекту.
  • Використовуємо вологостійкі матеріалиМатеріали та фурнітура – ​​ваш вибір. Однак варто пам'ятати, що ванна – місце підвищеної вологості. Ми використовуємо вологостійке ЛДСП, МДФ із фрезеруванням, стільниці зі штучного каменю. Допоможемо підібрати змішувачі, карго, підйомники та кронштейни, які з часом не втратять первинний вигляд через вплив пари та води.
  • Враховуємо деталіВсі аксесуари ванної кімнати виконують свій функціонал: сушарки у формі сходів або спіралей, навісні дзеркала-слайдери, раковини для підлоги з натурального каменю. Встановлюємо розетки та систему освітлення так, щоб ризик потрапляння вологи був мінімальним.
Авторські меблі

Ванна кімната від Svarog у Миколаєві: реалізація проекту

Насамперед ми пропонуємо ознайомитися із зразками меблів для ванних кімнат та санвузлів, які виготовлені нашою компанією. Якщо Вам сподобався готовий дизайн-проект, надсилайте нам приклади або просто поділіться своїми уподобаннями. А ми допоможемо видозмінити або внести деталі в планування таким чином, щоб Вам було максимально комфортно у Вашій ванній кімнаті. В підсумку, наш дизайнер безкоштовно внесе редагування в процесі створення дизайн-проекту відповідно до Ваших уподобань.

Для вашої ванної ми розробимо не тільки шафи та тумби під умивальник, але й інші елементи декору, які підкреслюватимуть вибраний стиль і поєднуються із загальною гамою інтер’єру. Декор завжди був головним штрихом у будь-якому приміщенні. Адже саме завдяки йому інтер’єр набуває унікального вигляду.

Сьогодні підібрати потрібну обстановку для будинку не складе труднощів. Але все ж таки варто витратити багато сил і часу, щоб врахувати всі нюанси. Або звернутися до меблевої майстерні Svarog у Миколаєві, де у найкоротші терміни Вам запропонують дизайн-проект ванної кімнати з урахуванням усіх необхідних нюансів, технологічних та дизайнерських рішень і Вам залишиться лише узгодити проект. Дотримуйтесь порад професіоналів і Ви залишитеся задоволені! А також наші роботи представлені на нашому сайті та сторінці Інстаграм.

Довідатися всі подробиці та додаткову інформацію можна за номером телефону: +38(067)259 20 50 Також Ви можете залишити заявку на нашому сайті.

Начните свой проект с нами !