ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50
ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50

Створення сайтів

Svarog Web - Створення сайтів

Створення сайтів меблевої тематики

sozdanie saitov

Фахівці компанії Svarog практикують створення сайтів меблевої тематики з вбудовуванням віртуальних панорам ваших дизайн проектів. На основі якісного шаблону ми створимо недорого сайт, адаптований для перегляду на мобільних пристроях з гарною швидкістю завантаження веб-сторінок.

Розробка сайтів меблевої тематики

Ми пропонуємо послуги зі створення сайтів:

Вартість розробки сайту

Ціни на створення сайту

 • 5000 грн
 • 6000 грн
 • 7000 грн

Сайт візитка

Розробка сайту на максимум 6 сторінок.

Сайт для приватних майстрів меблярів

Розробка сайту на максимум 12 сторінок.

Невеликий корпоративний сайт

Розробка сайту на максимум 18-20 сторінок.

Замовити розробку сайту

Ціни стабільні та не змінюються на створення сайтів у наш складний час, з решти питань залишайте свій контакт, ми вам передзвонимо

Створіть свій сайт з нами!

  Створення сайту меблевої тематики від Svarog Web

  У меблевому бізнесі дуже велика конкуренція. Тому створення сайтів меблевої тематики є хоч і цікавим, але й не простим завданням. До таких сайтів, безумовно, висуваються високі вимоги. Сайт повинен бути зручним не тільки для споживача меблевих послуг, але і очевидно, викликати інтерес у інших користувачів. Наші фахівці, завдяки яким створюються реально ефективні сайти з продажу меблів, запропонують вам різні варіанти.
  Так як наша компанія сама є виробником меблів, хто, як наші фахівці знаються на всіх тонкощах меблевого виробництва. Вони легко орієнтуються в меблевому обладнанні, матеріалах та фурнітурі. Тому замовити сайт у нас вигідніше, ніж в інших веб-студіях.
  Ну і головне, для узгодження погодження дизайн проекту онлайн, ми вбудовуємо на сайт кругові панорами та віртуальні тури. Це надає привабливості меблевому сайту і зрештою ви отримуєте своїх потенційних клієнтів.
  Ціни у нас не високі, оскільки створення сайтів не є нашим основним видом бізнесу. Тому пропонуємо скористатися послугами наших спеціалістів із розробки сайтів.