ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50
ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50

Узгодження дизайн проекту онлайн

Послуги дизайнера

Узгодження дизайн проекту

Після того, як фахівці компанії Svarog Wood проведуть обмір приміщення, далі йде проектування та створення 3d моделі виробу у вигляді кругової панорами, як показано вище . Загальний вигляд дизайну проекту, в результаті, повинен давати вам повне уявлення про пристрій і компонування меблевого виробу. Але найважливіше, від чого залежить вся краса та гармонія проекту – це колірне рішення.
Наші дизайнери пропонують першу презентацію дизайн проекту переглянути онлайн, на своєму домашньому ПК або мобільному пристрої. Далі, із запропонованих замовнику каталогів матеріалів з брендових сайтів виробника, вибираються колірні рішення, що сподобалися. Це стосується не тільки меблевих виробів, але і до оздоблювальних матеріалів. Адже проект має показати повну картину меблів саме в інтер’єрі приміщення.
Коли вибрано матеріали для першого варіанта, наші дизайнери в короткий час застосують всі кольори та текстури до цього проекту. Тепер все виглядає по-справжньому, з реальними матеріалами та колірним рішенням. Все це займає небагато часу. І найголовніше, вам не потрібно відвідувати для цього офіс. Ви вдома, у спокійній обстановці та оточенні своїх близьких, з перервою на філіжанку кави, обмірковуєте, який варіант вам вибрати.

Серед послуг, які ми пропонуємо:

Етапи створення дизайнерських послуг

  • Крок 1
  • Крок 2
  • Крок 3
  • Крок 4

Планування кінцевого результату

Обговорюємо стиль інтер’єру. Більше того, пропонуємо проектування у різних напрямках: від класичного до сучасного дизайну приміщень.

Вивчення особливостей приміщення

Ми приїжджаємо та робимо точні виміри, щоб врахувати всі габарити, нерівності та виступи.

Створення та затвердження дизайну інтер'єру

Презентуємо вам ідею у вигляді 3d візуалізації. Матеріали доопрацьовуємо з урахуванням ваших коригувань.

Реалізація

Приступаємо до виконання проекту лише після затвердження концепції та матеріалів.
Дизайн послуги онлайн у Миколаєві

Візуалізація дизайн проекту

Компанія Svarog Wood надає своїм клієнтам якісну візуалізацію дизайну проекту. Замовник наочно може подивитися, як виглядатиме його майбутній інтер’єр. Найпопулярнішим вважається візуалізація з переглядом у вигляді кругової панорами. Наші дизайнери презентують дизайн – проект у вигляді панорами з віртуальним туром приміщеннями. Це, безперечно, дає повне уявлення клієнту про колірне рішення дизайну. Причому, панораму можна переглядати і на мобільному пристрої, Це дозволяє проводити онлайн погодження та внесення змін до проекту. Фахівці компанії Svarog Wood, безумовно, мають сучасні методи проектування та візуалізації інтер’єру. Наші роботи відрізняються оригінальним дизайном та ексклюзивністю.

Почніть свій проект з нами!