ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50
ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50

Шафи купе за індивідуальними розмірами у Миколаєві.

Шафи купе

Виготовлення та монтаж
шкаф-купе

На сьогоднішній день шафи купе зайняли своє міцне місце в сучасному інтер’єрі серед величезного асортименту меблевого ринку. Цей тренд ще довго займатиме лідируючі позиції. Все це завдяки ідеальному варіанту у співвідношенні ціни та якості, зручності в експлуатації, компактності зберігання речей та економії вільного простору приміщення. Крім того шафа купе це ще й елегантність сучасної меблевої продукції та велика різноманітність дизайнерських думок. Завдяки розсувній системі, шафа купе набагато виграє у класичних шаф з відчиненими дверима.

Існує величезна різноманітність розсувних систем усіляких виробників. Але найчастіше використовуються нижньоопорні або роликові алюмінієві розсувні системи, внаслідок їх порівняно невисокої вартості та високої надійності.

Першими на меблевому ринку з’явилися опорні системи для шаф купе Komandor та Braun, пізніше стали використовувати їх китайські аналоги Rolla, Integra, Alligator, Senator та багато інших.

Розсувні системи

Шафи купе з опорною системою

Складається така розсувна система з верхньої та нижньої напрямних, якими рухаються на колесах самі двері шафи купе.

раздвижная система

Основне навантаження йде на нижню напрямну, верхня – служить тільки для фіксації дверей. Двері шафи купе, у свою чергу, складаються з вертикальних та горизонтальних профілів, сполучного профілю, верхніх та нижніх коліс та ущільнювача, який використовується при вставці у профіль скла або дзеркала.
Вертикальні профілю, за своїм виконанням, бувають відкритого та закритого типу ручки профілю. На ручку профілю кріпиться самоклеюча буферна (пилова) щітка. Враховуючи безпеку користування дверима та їх естетичний зовнішній вигляд, не рекомендується :

  • щоб висота дверей шафи купе була більшою 3200 мм;
  • ширина – 1200 мм.

Так само з метою безпеки експлуатації, дзеркальні наповнення дверей покривають протиосколковою плівкою. У вигляді фасадного наповнення застосовується скло, ламіноване ДСП, МДФ та інші матеріали.

Алюмінієва розсувна система ROLLA як з відкритим, так і з закритим типом ручки профілю представлена ​​в кольорах:

  • срібло
  • золото світле
  • золото темне
  • бронза світла
  • бронза темна
  • дуб венге глянець
  • дуб вибілений
  • горіх матовий

Розсувні двері шафи купе використовуються як елементи інтер’єру, і у вигляді міжкімнатних перегородок, і в самих меблях. На скло та дзеркала наносять піскоструминні малюнки, фотодрук, вітражі або вітражні картини. З’єднувальний профіль можна вставляти у двері як горизонтально, так і вертикально. Також він легко набуває різних криволінійних форм, що дозволяє створювати оригінальні комбінації з усіх видів наповнення для розсувних дверей шаф купе або міжкімнатних перегородок.

Розсувні системи

Шафи купе з підвісною системою

шкаф купе

Підвісна система відрізняється від нижньоопорної тим, що основне навантаження посідає верхню напрямну. Крім того, відсутність нижньої напрямної надає розсувним дверям, свого роду, легкість. Зазвичай така система приховує боковини шафи купе. Також відсутня і сама рамка, куди вставляється наповнення дверей.

Шафи купе з підвісною системою відрізняються своєю легкістю ходу та з успіхом витримують значну вагу самих розсувних дверей. Продуманий і дуже надійний механізм кріплення дверей дозволяє використовувати підвісну систему в шафах-купе, де потрібна особлива надійність, наприклад, у дитячих кімнатах.

Шафа купе з підвісною системою – це на сьогоднішній день, безперечно, досить популярна конструкція для побутових та громадських приміщень, яка дозволить додати у дизайн інтер’єру свою функціональну особливість. Такі шафи без проблем впишуться в дизайн приміщень будь-якої стилістики, чи то лофт чи класичний стиль.

Підвісну систему крім шаф купе використовують найчастіше для зонування великих приміщень, оформлення ніш або вбудованих шаф, як міжкімнатні двері та перегородки. Також можна використовувати і для балконних дверей або оформлення терас.

Наповнення шафи купе

Яку зробити “начинку” шафи, ви обираєте самі. Хочете, щоб у ньому було більше місця під верхній одяг – будь ласка! Бажаєте, окрім вішалки для верхнього одягу, залишити місце під полиці, висувні ящики та кошики – немає проблем.
Комбінацій з полиць, ящиків, корзин можна скласти нескінченну кількість і в результаті зручно розмістити всі потрібні речі. Звичайним обладнанням стали спеціальні вішалки для штанів, ременів та краваток.
Ліфт-пантограф використовується для розміщення одягу під стелею шафи. Спеціальний механізм дозволяє опускати штангу ліфта пантографа до рівня людського зростання, для того, щоб зняти або повісити плічка з одягом. Використовуючи правильно підібрані механізми, ви значно заощадите свій час, тому що вже не буде необхідності використовувати стільці та драбини. Зовсім необов’язково робити вбудовану шафу цільною. Замість задньої стінки, бічних панелей, дна або даху можна використовувати стіни, підлогу та стелю вашої кімнати. Адже верхні і нижні напрямні можна кріпити безпосередньо до підлоги і стелі. Це дозволить суттєво знизити вартість шафи. Такий самий варіант – єдине рішення, якщо ви встановлюєте “купе” у вузькій ніші.
Шафа-купе може бути спеціально виготовлена ​​для використання у ванній та на балконі. Вологи не боїться, металеві частини дверей гальванізовані. Зручні, стильні та функціональні шафи купе для одягу міцно увійшли до нашого життя та надовго розмістилися в інтер’єрах наших квартир та будинків.

Дизайн шафи-купе

Дизайнери компанії Svarog Wood розроблять оригінальний дизайн вашої шафи купе з урахуванням ваших уподобань та сучасних матеріалів. Якісна візуалізація дизайн проекту шафи дозволить побачити, як виглядатиме шафа-купе в інтер’єрі приміщення. Шафа купе повинна органічно вписатися по відношенню і до інших меблів

Шафа купе. Ціна

Наша компанія виготовляє шафи купе на замовлення, за індивідуальним розміром та стилем. Тому ціна безпосередньо залежить від кількості та якості матеріалів, що використовуються. Також на ціну безперечно впливають висота, ширина, глибина, внутрішнє наповнення, фурнітура та зовнішній декор. Замовити шафу-купе за індивідуальним проектом можна за телефоном або скористатися формою зворотного зв’язку.

Залишити заявку на дизайн проект