ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50
ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50

Передпокій

Проект прихожей
Авторські меблі від Svarog Wood

Передпокій у Миколаєві

Передпокій – обличчя будинку. Це приміщення, яке першим бачить кожен, хто увійшов, тому вона повинна справляти тільки позитивне враження. Меблі для передпокою потрібно вибирати з розумом. При цьому враховувати стиль інтер’єру, смаки, розмір приміщення. А також зручність та функціональність. Крім того, всі предмети меблів повинні гармоніювати один з одним. Підібрати меблі для передпокою нескладно, але краще зважати на деякі нюанси, які допоможуть не розгубитися у величезному асортименті. І у цьому вам допоможе наша команда професіоналів. Передпокій від меблевої майстерні Svarog Wood в Миколаєві сподобаються кожному.

Передпокій від Svarog Wood у Миколаєві: поради у проектуванні

Купити готові меблі в передпокій і при цьому досягти ефективного використання простору неможливо, оскільки форма і квадратура приміщень відрізняється. Передпокій на замовлення в Миколаєві за індивідуальними розмірами дає можливість отримати ергономічний та функціональний варіант меблювання. Ми виготовляємо різні корпусні меблі на замовлення для передпокоїв:

  • вбудовані шафи-купе;
  • шафи з антресоллю;
  • кутові шафи;
  • тумби.

Безумовно, кожен замовник по-різному представляє оформлення та дизайн передпокою, тому ми не маємо однакових дизайн проектів. Меблі можуть бути різними: від простої вішалки з гачками для одягу до цілого комплексу з масивних шаф і шаф-купе.

Передпокій – це візитна картка вашої квартири. Ми допоможемо створити гарний передпокій і підібрати функціональні меблі. Дизайнери меблевої майстерні Svarog запропонують варіанти щодо конструкції, стильового рішення та бюджету.

На всі меблі надається гарантія до 5 років. Відгуки щасливих власників кухонь на замовлення можна прочитати прямо на сайті. Крім того, наші роботи можна подивитися на сторінці в Інстаграм.

Довідатися всі подробиці та додаткову інформацію можна за номером телефону: +38(067)259 20 50
Також Ви можете залишити заявку на нашому сайті.

Почніть свій проект з нами!