ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50
ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50

Панорамна візуалізація проекту on-line

Новини Компанії > Панорамна візуалізація проекту on-line
Послуги дизайнера

Панорамна візуалізація

Панорамна візуалізація проекту меблів та інтер’єру в нашій компанії Svarog Wood – це коли на підставі точного обміру приміщення та створення 3d моделі виробу створюється кругова панорама 360°, яку ви переглянули на початку сторінки. Панорамний вид дизайну проекту, в результаті, повинен давати вам повне уявлення про пристрій і компонування інтер’єру приміщення. Але найважливіше, від чого залежить вся краса та гармонія проекту – це колірне рішення.
Наші дизайнери пропонують першу презентацію дизайн проекту переглянути онлайн, на своєму домашньому ПК або мобільному пристрої. Далі, із запропонованих замовнику каталогів матеріалів з офіційних сайтів виробника, вибираються колірні рішення, що сподобалися. Це стосується не тільки меблевих виробів, але і до оздоблювальних матеріалів. Адже проект має показати повну картину меблів саме в інтер’єрі приміщення.

Послуги дизайнера on-line

Узгодження дизайн проекту

Коли вибрано матеріали для першого варіанта, наші дизайнери в короткий час застосують всі кольори та текстури до цього проекту. Тепер все виглядає по-справжньому, з реальними матеріалами та колірним рішенням. Панорамна візуалізація проекту займає небагато часу. І найголовніше, вам не потрібно відвідувати для цього офіс. Ви вдома, у спокійній обстановці та оточенні своїх близьких, з перервою на філіжанку кави, обмірковуєте, який варіант вам вибрати.

Серед послуг, які ми пропонуємо:

Етапи створення дизайнерських послуг

  • Крок 1
  • Крок 2
  • Крок 3
  • Крок 4

Планування кінцевого результату

Обговорюємо стиль інтер’єру. Більше того, пропонуємо проектування у різних напрямках: від класичного до сучасного дизайну приміщень.

Вивчення особливостей приміщення

Ми приїжджаємо та робимо точні виміри, щоб врахувати всі габарити, нерівності та виступи.

Створення та затвердження дизайну інтер'єру

Презентуємо вам ідею у вигляді 3d візуалізації. Матеріали доопрацьовуємо з урахуванням ваших коригувань.

Реалізація

Приступаємо до виконання проекту лише після затвердження концепції та матеріалів.
Дизайн послуги онлайн у Миколаєві

Візуалізація дизайн проекту

Компанія Svarog Wood надає своїм клієнтам якісну візуалізацію дизайну проекту. Замовник наочно може подивитися, як виглядатиме його майбутній інтер’єр. Найпопулярнішим вважається візуалізація з переглядом у вигляді кругової панорами. Наші дизайнери презентують дизайн – проект у вигляді панорами з віртуальним туром приміщеннями. Це, безперечно, дає повне уявлення клієнту про колірне рішення дизайну. Причому, панораму можна переглядати і на мобільному пристрої, Це дозволяє проводити онлайн погодження та внесення змін до проекту.Фахівці компанії Svarog Wood, безумовно, мають сучасні методи проектування та візуалізації інтер’єру. Наші роботи відрізняються оригінальним дизайном та ексклюзивністю. Якісна візуалізація є основою гарного інтер’єру вашого житла.

Ви задумали оновити інтер’єр приміщення та зробити ремонт? Як підібрати матеріали так, щоб Ваш інтер’єр радував своєю новизною, свіжістю та незвичайністю? Дизайнери компанії «Svarog Wood» допоможуть Вам візуально подивитися, як виглядатиме приміщення. Для цього створюється кругова реалістична панорама інтер’єру вашого приміщення, що обертається. Ви зможете на своєму телефоні переглянути поєднання кольорів вибраних матеріалів та переконатися у правильності вибору.

Почніть свій проект з нами!