ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50
ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50

Меблі та декор з дерева Фото

Фото робіт Svarog Wood

Дерев'яні та шпоновані меблі

Декоративні елементи

У сучасному інтер’єрі досить часто використовуються меблі з дерева та шпону . Своєрідна структура дерева, а також її природна енергетика, надійність та чудові експлуатаційні якості надихають дизайнерів на створення оригінальних та гармонійних інтер’єрів. Дерево вдало поєднується з різними сучасними матеріалами та створює обстановку по домашньому затишному та комфортному. Практичні та красиві меблі з натурального дерева будуть доречними в інтер’єрі і на кухні, і в дитячій, і в спальній кімнаті.

Однак дерево як натуральний матеріал є досить дорогим задоволенням. Не кожен споживач може дозволити собі обстановку в квартирі або будинку з меблів, виготовлених з масиву дуба, бука або вільхи. Але є можливість стати власником якісних меблів із дерев’яного шпону. Завдяки сучасним технологіям такі меблі, на вигляд, ні в чому практично не поступається цільно дерев’яними.
Натуральний шпон – це тонкий лист деревини, який методом пресування наклеюють на різні поверхні, ДСП або МДФ. При цьому використовується шпон усіляких порід деревини. Він надає виробам презентабельного вигляду. При цьому ви отримуєте надійний, практичний, недорогий та екологічний предмет меблів із відмінними експлуатаційними властивостями.
Навіть перед меблями з масиву дерева, шпоновані меблі мають ряд істотних переваг:
По-перше, її відрізняє більш натуральний та благородний зовнішній вигляд;
по-друге, велика практичність, оскільки меншою мірою схильна до впливу зміни вологості та температури.
Меблі зі шпону – це відмінне поєднання ціни та якості. За своїм зовнішнім виглядом та експлуатаційними характеристиками вона не поступається меблям з цільного масиву дерева, а в деяких випадках навіть перевершує.
Наша компанія “Svarog Wood” виготовляє меблі як з дерева, так і зі шпону. Стільниці пропонуємо зазвичай з масиву дерева, а корпуси меблів – із шпонованого ДСП, МДФ або фанери. Крім того, для тумби у ванну кімнату ми використовуємо вологостійку фанеру.

Купити кухню з масиву дерева від виробника

Дерев’яні кухні на замовлення – це найкраще придбання для тих, хто віддає перевагу класичному стилю сучасному. І, повірте, нічого від цього не втрачає. Мода на стилі інтер’єру змінюється. Кухня з дерева така ж практична, як і всі інші матеріали. Сучасні покриття фасадів забезпечують гарний зовнішній вигляд, міцність та практичність. Крім того, кухні з дерева екологічно безпечні під час експлуатації. Замовити кухню з натурального дерева за індивідуальними розмірами у Миколаєві ви можете у SvarogWood. Вже сама назва компанії говорить багато про що. Ми постійно працюємо із масивом дерева. Дерев’яні стільниці прикрасять не лише кухонний гарнітур, та й багато інших виробів. Це і дерев’яні кришки столів, і стільниці барних стояків. Відкрийте для себе чарівну красу природного матеріалу, що зачаровує своєю природною текстурою.

Меблі з масиву дерева чи шпон? Що вибрати

Дерево та шпон досить цікаві один одному альтернативи, хоча складаються з одного природного матеріалу. Якщо меблі на замовлення зі шпону – це меблі, де всі видимі сторони оброблені листом дерева невеликої товщини. То сучасні меблі з масиву – це меблі, фасади яких на 100% складаються з деревини. Все ж решта видимих ​​елементів корпусу все одно покрита тим же шпоном. Звичайно можна їх виготовити те ж саме з масиву дерева, але це просто не має сенсу. Ціна в такому разі буде просто астрономічною.
Тому через високу ціну дерев’яних меблів багато хто віддає перевагу шпонованому. Шпон – це відмінний компроміс між штучними та натуральними матеріалами.

Шпоновані меблі в стилі Лофт

Поєднання меблів з дерева або шпону з металевими конструкціями в стилі лофт разом утворюють стильне та сучасне дизайнерське рішення. Зараз дуже популярно використовувати, наприклад, столи з дерев’яними кришками і металевими опорами. Або полиці зі шпонованого ДСП та металевим каркасом, на якому вони кріпляться. Все це створює неповторний стиль у дизайні інтер’єру. Підсилює красу сприйняття такого стилю LED підсвічування.

Стільниці з дерева на замовлення в Миколаєві

Стільниця з масиву дерева на замовлення – це витончене та практичне доповнення до будь-якого дизайну інтер’єру. Сучасне обладнання та обробка спеціальною косметикою гарантують багаторічну експлуатацію меблів із дерев’яною стільницею навіть при впливі на неї негативних факторів. SvarogWood виготовляє стільниці з дерева бука, дуба, ясена, вільхи та сосни на замовлення. Це вироби для кухні, ванної кімнати, а також для барів та кафе. Купити дерев’яну стільницю на замовлення можна з подальшою обробкою лаком або натуральним маслом із твердим воском.

Стільниці з масиву дерева та епоксидної смоли

Ми також використовуємо епоксидну смолу для виготовлення стільниць з масиву дерева на замовлення. У цьому створюються неповторні шедеври. Епоксидна смола зберігає необроблений край деревини з елементами кори, сучків і природною текстурою дерева. Така стільниця може стати декоративною поверхнею для журнального столика, так і кришкою столу. Епоксидна смола для дерев’яних столів спеціально розроблена, щоб допомогти отримати фантастичні кольорові річки у готовому шедеврі.

Декоративні елементи з дерева

Декоративні елементи дерева в інтер’єрі – чудовий спосіб оформлення приміщення. Він дозволяє практично повністю змінити ваш інтер’єр. Декор з дерева – це один із найпопулярніших напрямків у сучасному дизайні. Костери, каганці, годинники, досточки для сирних нарізок – виготовлення цих предметів стало дуже популярним. Декоративні дерев’яні елементи надають природній красі дерева і підкреслюють дизайн інтер’єру.
Справді, Hand-made декорування зараз дуже популярне та затребуване. Більш того, стильний декор та сувеніри з дерева – відмінний варіант подарунка та альтернатива класичного кухонного начиння. Це і дизайнерський піднос чи підставки для гарячих чашок.

Почніть свій проект з нами!