ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50
ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50

Кабінети

Мебель в кабинет
Авторські меблі

Кабінети від Svarog Wood

Кабінет – це територія для роботи та вирішення певних завдань. Тому, складаючи дизайн кабінету, необхідно врахувати усі дрібниці. Він має бути багатофункціональним, щоб можна було якісно працювати, а також відпочивати з комфортом. Крім того, потрібно враховувати який стиль вам по-душі, освітлення, а також розміщення меблів. І кабінети від меблевої майстерні Svarog Wood у Миколаєві зможуть допомогти вам вибрати потрібний варіант.

Поради від Svarog Wood

Меблі для кабінету

Варто відзначити, що меблі для кабінету повинні бути зручними, практичними і якісними. У кімнаті має бути комп’ютерний стіл, він же письмовий. А також стійка для оргтехніки, стелаж або тумба для зберігання паперів та крісло. Крім того, якщо це кабінет в офісі, в якому потрібно перебувати протягом робочого дня, приймати ділових партнерів і вести переговори, вам точно знадобляться послуги дизайнера. Де б не знаходився кабінет – у будинку, квартирі чи офісі, ми підберемо та запропонуємо корпусні меблі за елементами:

  • Робочий стілмістка стільниця для зручної роботи за комп'ютером; стандартний розмір письмового столу 60 120 см, але розміри можна змінити;
  • Стелажі та шафиматові, прозорі та дзеркальні скління, за якими заховані документи, книги та предмети декору;
  • Комоди та тумбизручні для зберігання канцелярії та інших дрібниць; висувні ящики допомагають дотримуватись порядку, а доводчики та фурнітура преміум класу роблять закривання безшумним;
  • Приставний стілвикористовують для переговорів чи ділових зустрічей.
Авторські меблі

Кабінети на замовлення у Миколаєві від Svarog Wood

Також меблі, які ми виробили для кабінетів наших клієнтів, ви можете подивитися на нашій сторінці в Інстаграм. Ці та інші предмети меблів ми виготовимо за вашим замовленням. Наші дизайнери допоможуть внести деталі, змінити кольори та форми, розробити планування кабінету за вашими уподобаннями. У роботі використовуємо екологічно чисті матеріали. Кабінети від майстерні Svarog у Миколаєві допоможуть підібрати правильний дизайн кімнати, меблі та налаштуватись на робочу атмосферу.

Авторські меблі

З яких матеріалів можна замовити меблі для кабінету

Ви можете замовити меблі для вашого кабінету із різноманітних сучасних якісних матеріалів. А саме: дерево, ДСП, МДФ, епоксидна смола або скло. Для м’яких меблів ми, звичайно, пропонуємо на вибір велику палітру текстилю.
Варто відзначити, що наші меблі екологічно чисті та довговічні. Ми маємо власний цех, тому ми не завищуємо ціни через посередників і повністю відповідаємо за якість меблів. А також гарантуємо 5 років на всі вироби.

Довідатися всі подробиці та додаткову інформацію можна за номером телефону: +38(067)259 20 50 Також Ви можете залишити заявку на нашому сайті.

Почніть свій проект з нами!