ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50
ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50

Вироби з бетону

Ексклюзив
Ексклюзив

Вироби із бетону від Svarog Wood

Вироби з бетону, як частина обстановки, почали використовувати зовсім недавно – у 20 столітті. Зачатки його з’явилися уСША у минулому столітті, коли ціни на житло різко підскочили і люди змушені були селитися в приміщеннях порожніх заводів і фабрик (loft від англ. – горище). Варто зазначити, що проживали в подібних приміщеннях найчастіше представники інтелігенції, які в усі часи вважалися людьми творчими, які вносили до сірого суворого інтер’єру нові яскраві елементи.

подоконник из бетона
Ексклюзив від Svarog Wood

Звідки пішла мода на бетон в інтер'єрі?

Мода на бетон з’явилася разом із зародженням стилю лофт у епоху розвитку промисловості. Через нетривалий період часу, течія зміцнила свої позиції разом із популярністю мінімалізму та індастріалу. Якщо до цього часу матеріал сприймався тільки, як чорнове оздоблення, то тепер з його допомогою створюють дизайн, який включає навіть предмети інтер’єру з бетону – сходи, вази, столи, крісла.

Дизайнери та архітектори побачили у бетоні привабливість, естетику та податливість для реалізації креативних ідей. Він особливо затребуваний через свою унікальність – неможливо простежити межу між епохами, зрозуміти, коли ж у квартирі було проведено ремонт – учора чи минулого століття. Безперечною гідністю його як матеріалу, що застосовується в дизайні інтер’єру, є те, що він – екологічно чистий і дихаючий матеріал, на відміну від стільниць зі штучного каменю. А також має високий рівень термо- і вологостійкості. Ще один плюс у скарбничку бетону – у ньому ніколи не заведеться пліснява та грибкові відкладення. При оздобленні житлового приміщення застосовується як гладко відполірований, так і грубої природної фактури. Більше того, при вмілому використанні бетон нітрохи не поступиться у своїй вишуканості граніту та мармуру, керамічній плитці. Трохи згладити його природну сірість, «оживити» допоможе використання гри світла на фактурі, а також різні картини, яскраві плакати, постери, фото.

Основні переваги матеріалу

Варто відзначити, що бетон має незаперечні переваги:

 • Матеріал пластичний, тому з нього можна створювати різні форми.
 • Поверхня дозволяє створювати текстуру, візерунки та рельєф.
 • До складу входять екологічно чисті речовини – подрібнений щебінь, пісок, вода, нешкідливі здоров'ю пластифікатори.
 • Під впливом тепла в приміщенні та нагрівальних приладів він стає теплим. А влітку зберігає приємну прохолоду.
 • Добре поглинає шум.
 • Стійкий до вологи, незважаючи на здатність її поглинати. Навіть при систематичному та рясному поглинанні, властивості тривалий час не змінюватимуться в гірший бік.
 • Газонепроникність.
 • Удароміцність.
 • Стійкість до перепадів температур та екстремальних температурних режимів.
 • Тривалий термін служби.
 • Вдало поєднується з багатьма оздоблювальними матеріалами.

Так як матеріал доступний, його можна використовувати на великих площах без істотних фінансових витрат. В результаті роботи дизайнера вироби з бетону можуть виглядати в приміщенні не менш привабливим, ніж мармур або натуральний камінь.

Чим же архітектурний бетон відрізняється від звичайного?

Базовий склад обох видів однаковий – це щебінь, пісок, вода, пластифікатори. Щоб отримати архітектурний бетон (арт-бетон), в сировину додають кольорові пігменти для надання кольору, керамічну крихту для текстури або кольорове скло. Щоб колір був рівномірним та однаковим, додають спеціальні вирівнювачі. Також часто включають більше пластифікаторів, якщо з матеріалу створюватимуться складні форми. Декоративний бетон в інтер’єрі є його частиною, виглядає завершено та виразно, гармоніюючи із загальною обстановкою.

Поєднання бетону з іншими матеріалами

Так як завдяки багатоликості (колірна гама, фактура, пластичність), дизайнери поєднують бетон з іншими матеріалами при облаштуванні інтер’єру. Наша команда пропонує ознайомитися з найпопулярнішими та вдалими поєднаннями, виходячи з дизайнерської практики:

 • Бетон та деревоНезважаючи на те, що обидва матеріали натуральні (принаймні, основа бетону), такий дует створює ефектний контраст – прохолода та промислові мотиви бетону та тепло з природною красою дерева. Виходячи з цього, акцент роблять на тому чи іншому матеріалі з огляду на свої побажання.
 • Бетон та цеглаВиходячи з дизайнерського досвіду, можна сказати, що цегла і бетон в інтер'єрі найбільш гармонійне поєднання, оскільки їх властивості схожі, а комбінації гармонійні.
 • Бетон та стальВарто зазначити, що такий дует – данина сучасності. Він асоціюється з розвитком промисловості та течіями, що зародилися у цей період.

Крім вищезгаданих дуетів, вироби з бетону в інтер’єрі поєднуються з масивним склінням, трубами повітропроводами, як частина інтер’єру лофт, а також з декором із хромованого або полірованого металу. До речі, інтер’єр під бетон або його вкрапленнями можна зробити в будь-якому житловому приміщенні.
З усього вищесказаного можна зробити висновок: бетон у житловому приміщенні може виглядати більш ніж виграшно, якщо правильно це обіграти. Не бійтеся експериментувати, намагайтеся не переборщувати, і ви неодмінно отримаєте унікальний стиль  для облаштування сучасного інтер’єру для своєї квартири! Крім того, ми виробляємо з бетону: стільниці, мийки, столи, квітникарі. Також пропонуємо Вам ознайомитись з нашими роботами на сторінці Інстаграм.

Довідатися всі подробиці та додаткову інформацію можна за номером телефону: +38(067)259 20 50 Також Ви можете залишити заявку на нашому сайті.

Почніть свій проект з нами!