ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50
ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50

Вітальні

Проект гостиная
Авторські меблі від Svarog Wood

Меблі у вітальню

Меблі у вітальні від меблевої майстерні SVAROG WOOD у Миколаєві вражають гостей та створює затишок. Ми допоможемо облаштувати вітальню в класичному, лофт, скандинавському, урбаністичному та інших стилях. У кожному будинку чи квартирі вітальня відіграє важливу роль. Так як у цій кімнаті відбуваються усі важливі події у житті сім’ї. Вітальня невипадково так називається, бо тут приймають гостей. А також відзначають свята та збираються всією родиною. Сучасний дизайн вітальні повинен бути функціональним, стильним та оригінальним, щоб кімната виглядала гармонійно.

Авторські меблі

Вітальні від Svarog у Миколаєві: види меблів

  • стінки;
  • тумби;
  • стелажі;
  • шафи;
  • журнальні столики;
  • полиці.

Варіантів оформлення інтер’єру вітальні велика кількість. Але вибір конкретного рішення визначається виходячи з розміру приміщення та його планування. А також функціональності та смакових переваг власника. Більше того, при правильному підході інтер’єр може бути цілком оригінальним і гармонійним. Також важливо приділити увагу вибору меблів і з якого матеріалу вони зроблені. Варто зазначити, що у роботі ми використовуємо лише екологічно чисті матеріали. А саме: масив натурального дерева, епоксидна смола, камінь та текстиль.

Поради від Svarog Wood

Як замовити дизайн-проект вітальні

Вітальня – це, звичайно, візитна картка вашого житла, яка виконує безліч функцій. Від правильного вибору меблів залежатиме функціональність, комфорт та затишок. Тому ми радимо ретельно продумати усі нюанси. Найкраще звернутися до наших дизайнерів, які зроблять всі виміри, а також допоможуть визначитися зі стилем та основними функціями вітальні.

Вітальні SVAROG у Миколаєві за індивідуальним проектом – це не вибір меблів серед існуючого асортименту. Наша цінність – ваші особисті уподобання, які відображають цілісність дизайну будинку та власні потреби. Ви можете вибрати варіант вітальні з нашої фотогалереї, дизайнер доопрацює проект з усіма побажаннями. А також наші роботи можна переглянути на нашій сторінці в Інстаграм.

З яких матеріалів можна замовити меблі для вітальні

Ви можете замовити меблі для вітальні з різних сучасних матеріалів. При цьому часто використовуємо: дерево, ДСП, МДФ, епоксидну смолу або скло. Для м’яких меблів ми, звичайно, пропонуємо на вибір широку палітру текстилю.
Варто відзначити, що наші меблі екологічно чисті та довговічні. Ми маємо власний цех, тому ми не завищуємо ціни через посередників і повністю відповідаємо за якість меблів. А також гарантуємо 5 років на всі вироби.

На всі меблі надається гарантія до 5 років. Відгуки щасливих власників кухонь на замовлення можна прочитати прямо на сайті. Крім того, наші роботи можна подивитися на сторінці в Інстаграм.

Почніть свій проект з нами!