Послуги дизайнера

Замовити якісну візуалізацію

Ви задумали оновити інтер’єр приміщення та зробити ремонт? Як підібрати матеріали так, щоб Ваш інтер’єр радував своєю новизною, свіжістю та незвичайністю? Дизайнер допоможе Вам візуально подивитися, як виглядатиме приміщення. Для цього створюється візуалізація приміщення або кругова реалістична панорама, що обертається. Ви зможете на своєму телефоні переглянути поєднання кольорів вибраних матеріалів та переконатися у правильності вибору.

Залишити заявку на дизайн спальні

  Послуги дизайнера

  Дизайн проект та фотореалістична візуалізація ОНЛАЙН

  Весь процес замовлення меблів, від створення проекту та візуалізації до укладання договору, тепер може відбуватися дистанційно, тобто. online. Але при цьому потрібна Ваша безпосередня участь у процесі. Необхідно надати план приміщення або приблизні розміри, зробити фото та відеозйомку. Також потрібно визначитися з дизайном і колірним рішенням. Зв’язок із дизайнером відбувається через месенджери.

  Послуги дизайнера

  Як створюється дизайн-проект спальні онлайн?

  Ви залишаєте заявку на сторінці сайту. Наш дизайнер розпочинає втілення Вашої мрії в об’єктивну реальність. Вам надають посилання, за яким у режимі реального часу на будь-якому пристрої Ви можете переглянути проект у вигляді сферичної панорами, яку можна обертати. Всі деталі свого проекту легко переглядати, збільшуючи зображення, у тому числі на телефоні андроїд. Обговорення проекту відбувається через месенджер або відеоконференцію. Панорамна візуалізація – це найсучасніша технологія в дизайні інтер’єру.

  Додаткову інформацію можна отримати за телефоном +38 (067) 259 2050