ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50
ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50

Дизайн проекту кухні. Поради від Svarog

Визуализация дизайн-проект кухни
Візуалізація від Svarog Wood

Дизайн проект

Дизайн-проект кухні від меблевої майстерні Svarog Wood у Миколаєві допоможе точно втілити задум, прискорити ремонт та скоротити витрати. Погодьтеся, набагато простіше внести зміни до проекту, ніж переробляти готовий дизайн інтер’єру, тому що дискомфортно перебувати на кухні, недостатньо освітлення або мало розеток. Ви точно знатимете, який бюджет необхідний на створення кухні, скільки потрібно матеріалів і які завдання стоять перед бригадою робітників. У вас не залишаться зайві матеріали, а нервові клітини спокійно переживуть ремонт. Це зовсім не страшно, якщо є дизайн-проект. Дотримуйтесь порад меблевої майстерні Svarog Wood, щоб ваша кухня була гарна, комфортна та багатофункціональна.

Візуалізація проекту

Дизайн проект для кухні від меблевої майстерні Svarog у Миколаєві: важливі нюанси

Кухня – це одне з найважливіших місць у будинку. Тут збирається вся сім’я та проводить значну частину свого часу. Тому інтер’єр кухні має бути зручним та багатофункціональним. А також підходити за стилем господині та відповідати потребам усієї родини. Ми розповімо, як створити кухню вашої мрії, але все по порядку.

  • Робимо не лише красиво, а й комфортноМи дбаємо, щоб вам нічого не заважало готувати улюблені страви та було затишно проводити час за сімейним столом. Дотримуємося правила «трикутника». Робоча поверхня зручно з'єднує три вершини: холодильник, раковину та плиту. Така кухня допомагає господаркам в процесі приготування і не змушує багато ходити. Доводчики самі зачинять дверцята, коли зайняті руки, цокольна скринька зберігає все потрібне в одному місці — не потрібно відкривати різні полиці у пошуках серветок чи миючих засобів.
  • Не виходимо за межі бюджетуНаші дизайнери запропонують варіанти матеріалів та фурнітури, виходячи з бюджету – ручки, гачки, замки, що направляють для висувних ящиків та інші елементи. Продумаємо різні варіанти планування за вартістю, розмірами, комплектацією та стилістикою.
  • Враховуємо важливі нюансиЗробимо кухню світлою та затишною – навіть якщо вона зовсім маленька чи незвичайної форми. Слідкуємо за відстанню від джерел води до світильників та розеток — не менше 60 см. Ми підберемо рейлінги, карго та іншу фурнітуру, щоб ви були задоволені кожною дрібницею.
Візуалізація кухні від Svarog Wood

Реалізація проекту: від А до Я

  • Великі та маленькі кухонні гарнітури;
  • Лінійні, кутові, П-подібні кухні;
  • Кухні з островом та з барними стійками;
  • Кухні з вбудованою технікою та прихованим обладнанням.

Ми укладаємо договір, у якому прописуємо вартість роботи, терміни та умови гарантії. Протягом ремонту ціни та терміни не зміняться. Безкоштовно вносимо виправлення у процесі створення дизайн-проекту.
Напишіть нам, якщо хочете кухню з нашого портфоліо, надішліть фотографії прикладів або просто озвучте свої побажання. Створимо ескізи та 3D візуалізацію або кругову панораму, зробимо потрібні меблі на замовлення. Наші поради будуть корисні для реалізації кухні Вашої мрії.

Довідатися всі подробиці та додаткову інформацію можна за номером телефону: +38(067)259 20 50
А також Ви можете залишити заявку на розробку дизайн-проекту або просто візуалізацію вашої кухні.

Почніть свій проект з нами!