ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50
ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50

Як створити гармонійну та зручну Спальну кімнату

Дизайн проект спальни
Візуалізація меблів

Дизайн проект спальні

Дизайн проект спальні від Svarog Wood у Миколаєві покаже, як виглядатиме ваша кімната зрештою! Більше того, які меблі потрібні і як їх функціонально розташувати. А також якийсь точний бюджет необхідний на ремонт. Але про все по порядку
Любите простір? Ми створимо проект спальні у стилі мінімалізм. Хочете задіяти весь простір максимум? Наші дизайнери, безумовно, втілять сміливі задуми фьюжн або хай-тек напрямків. З готовим дизайн-проектом ремонт не перевищить запланованого бюджету. Крім того, ви зможете уникнути переробок та зайвих витрат. А також збережіть спокій та заощадите час.

Дизайн проект

Спальні від меблевої майстерні Svarog у Миколаєві: важливі нюанси

Варто зазначити, що спальні від меблевої майстерні Svarog у Миколаєві – це не конвеєрне виробництво, а унікальний авторський проект. Який виконується за вашими уподобаннями та стилем. Ми допоможемо вибрати варіант меблів, щоб ваша спальна була гармонійною та зручною.

Важливі нюанси

  • Крок 1
  • Крок 2
  • Крок 3

Зберігаємо цілісність ідеї

Ви можете змінити готовий дизайн-проект за власними уподобаннями. Ми допоможемо перенести концепцію та видозмінити деталі так, щоб фінальний варіант спальні виглядав стильно, гармонійно та завершено.

Враховуємо нестандартні виміри приміщень

Вбудувати шафу-купе, виготовити ліжко в нішу і доповнити тумбами. А також спроектувати поруч шафу-гардеробну з елегантними розсувними дверима. З нашою допомогою можна втілити будь-які задуми.

Підбираємо матеріали за вартістю

Підберемо матеріали та фурнітуру за заданим бюджетом. Використовуємо надійні матеріали для спалень: масив дерева, натуральний камінь, ДСП, ЛДСП та інші. Готовий проект, безперечно, відповідає екологічним стандартам. А матеріали не викликають алергічної реакції та хронічних захворювань.
Візуалізація меблів від Svarog Wood

Етапи реалізації проекту

Виберіть дизайн-проект із прикладів у портфоліо або надішліть свої ідеї у вигляді фото та описів. Наші дизайнери узгодять розміри, матеріали та колірну палітру. А також озвучать попередню вартість проекту та запропонують рішення щодо оформлення інтер’єру.

Включимо в дизайн-проект і створимо будь-які предмети інтер’єру:

  • шафи та шафи-купе;
  • ліжка;
  • приліжкові тумбочки;
  • комоди;
  • туалетні столики;
  • косметичні столики.
Послуги дизайнера

Замовити якісну візуалізацію

Ви задумали оновити інтер’єр приміщення та зробити ремонт? Як підібрати матеріали так, щоб Ваш інтер’єр радував своєю новизною, свіжістю та незвичайністю? Дизайнер допоможе Вам візуально подивитися, як виглядатиме приміщення. Для цього створюється візуалізація приміщення або кругова реалістична панорама, що обертається. Ви зможете на своєму телефоні переглянути поєднання кольорів вибраних матеріалів та переконатися у правильності вибору.

При проектуванні та облаштуванні інтер’єру спальні ми приділяємо особливу увагу комфорту, функціональності та естетиці, щоб створити простір, що сприяє здоровому міцному сну та відпочинку. Наші послуги засновані виключно на індивідуальному підході до замовника. Наші дизайнери тісно співпрацюють з вами, щоб краще зрозуміти ваші уподобання та побажання.

Працюємо лише офіційно – укладаємо договір, де прописуємо вартість, терміни та гарантію. Варто зазначити, що наша команда професіоналів бере відповідальність за якість матеріалів та робіт. А також гарантуємо 5 років на всі вироби. Дотримуйтесь наших порад, а ми в свою чергу, допоможемо створити затишок у вашій спальні.

Довідатися всі подробиці та додаткову інформацію можна за номером телефону: +38(067)259 20 50
Також Ви можете залишити заявку на нашому сайті.

Почніть свій проект з нами!