ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50
ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50

Дизайн інтер’єру Миколаїв

Послуги дизайнера у Миколаєві від Svarog Wood

Візуалізація проекту

Віртуальна панорама

Залишити заявку на дизайн проект

  Послуги дизайнера

  Дизайн послуги та візуалізація інтер'єру

  Ремонт не такий страшний, коли є чіткий план. Дизайн послуги у Миколаєві від Svarog Wood – це технічне завдання, яке допомагає все структурувати та уникнути хаосу. І включає презентацію планування, детальний розрахунок витрат і візуалізацію проекту. А також креслення, за якими, безумовно, будуть проводитись роботи та вибір оздоблювальних матеріалів.
  У чому головна перевага? Ви заздалегідь знаєте, як має виглядати результат робіт. Крім того, які матеріали знадобляться і в якій кількості. А також скільки коштуватиме ремонт і що вимагатиме від бригади. Грамотні дизайн послуги – узгодження індивідуальних переваг у стилі та загальної концепції інтер’єру, з гарною візуалізацією дизайн проекту інтер’єру

  Послуги дизайнера компанії «SvarogWood»

  Варто зазначити, що життя точно стане простіше. А ремонт не стане нескінченним.
  Безумовно, перед початком роботи ми дізнаємося про ваші уподобання та бажання. Поради дизайнерів допоможуть уникнути неприємних помилок. Ми уточнюємо, хто перебуватиме у приміщенні. А також, як ви уявляєте кінцевий результат та ще багато важливих нюансів. Далі наша команда покроково розробить проект інтер’єру.

  Дизайн-послуги Етапи створення

  • Крок 1
  • Крок 2
  • Крок 3
  • Крок 4

  Планування кінцевого результату

  Обговорюємо стиль інтер’єру. Більше того, пропонуємо проектування у різних напрямках: від класичного до сучасного дизайну приміщень.

  Вивчення особливостей приміщення

  Ми приїжджаємо та робимо точні виміри, щоб врахувати всі габарити, нерівності та виступи.

  Створення та затвердження дизайну інтер'єру

  Презентуємо вам ідею у вигляді 3d візуалізації. Матеріали доопрацьовуємо з урахуванням ваших коригувань.

  Реалізація

  Приступаємо до виконання проекту лише після затвердження концепції та матеріалів
  Дизайн послуги у Миколаєві

  Підготовка дизайн-проекту

  Після створення на підставі вимірів тривимірної моделі приміщення, включаючи всі видимі комунікації, починається проектування меблів. Спочатку опрацьовується конструкція майбутнього виробу з урахуванням його габаритів та розташування. Меблі повинні мати запас міцності і бути безпечними в експлуатації. Далі, враховуючи побажання замовника, розміщуються різні елементи меблів: полиці, висувні ящики та інше насичення, визначаються їх функціональні розміри. При цьому враховується зручність у використанні як окремих елементів, так і виробів меблів загалом. Після створення 3D-моделі меблів, проробляються колірні та текстурні рішення з огляду на загальний дизайн приміщення. Якщо меблі складаються з кількох виробів, то вибирається їх оптимальне розташування з урахуванням ергономічності та функціональності.
  Якщо замовник планує вбудовувати в меблі якусь побутову техніку (зазвичай під час проектування кухонних меблів), то на момент ескізного проекту потрібно чітко знати її габаритні розміри.
  У випадку, якщо ремонтно-будівельні роботи у замовника були завершені до обмірів приміщення, то дизайнер із замовником вибирає фурнітуру та матеріали, а після цього переходить до дизайн-проекту та підготовки робочої проектно-конструкторської документації. Якщо ремонтно-будівельні роботи знаходяться в процесі, то дизайнер приступає до виконання проекту після зняття контрольних вимірів приміщення, коли воно вже в основному підготовлено для цього.

  Дизайн послуги у Миколаєві

  Візуалізація дизайну проекту інтер'єру

  Компанія Svarog Wood надає своїм клієнтам такі дизайн-послуги як створення якісної візуалізації дизайн проекту інтер’єру. Замовник наочно може подивитися, як виглядатиме його майбутній інтер’єр. Найпопулярнішим вважається панорамна візуалізація проекту. Наші дизайнери створять дизайн – проект у вигляді панорами з віртуальним туром приміщеннями. Це, безперечно, дає повне уявлення клієнту про колірне рішення дизайну. Причому, панораму можна переглядати і на мобільному пристрої, Це дозволяє проводити онлайн погодження та внесення змін до проекту. Фахівці компанії Svarog Wood, безумовно, мають сучасні методи проектування та візуалізації інтер’єру. Наші роботи відрізняються оригінальним дизайном та ексклюзивністю.

  Панорамна 360 ° візуалізація кухні

  Панорамна 3D візуалізація інтер’єру з оглядом на 360 градусів, на сьогоднішній день є найпросунутішою технологією в дизайні інтер’єру. Візуалізатор меблів у спеціальній програмі встановлює 3D віртуальну камеру у центрі приміщення. В результаті виходить панорамне фото, яке можна переглянути на своєму мобільному пристрої. Ви можете обертати панораму, на якій показані меблі з урахуванням колірного рішення та розташування елементів інтер’єру приміщення. Кругова панорама дизайн проекту інтер’єру та меблів дозволяє побачити, як має виглядати фінал під час остаточної реалізації дизайн-проекту.

  Для чого потрібна візуалізація інтер'єру

  Візуалізація кухні допоможе вам підібрати оптимальне рішення кухонного простору. Також візуалізація кухні потрібна для пошуку вдалих поєднань кольорів. Саме на 3D-зображеннях їх найпростіше відпрацьовувати. Візуалізація дизайну – це додатковий інструмент, що дозволяє попрацювати з об’ємом і перевірити свої відчуття – чи справді ви вгадали з пропорціями? Подивитися на поєднання кольорів і матеріалів, щось додати або прибрати вже на цьому етапі. Краще заздалегідь визначитися з колірним рішенням кухні, ніж потім залишитися незадоволеним кінцевим результатом.

  Часто можна почути: “Збираюся робити ремонт згідно з планувальним проектом квартири, але бентежить проект кухні.” Це трапляється тому, що не кожен замовник може абстрактно уявити собі, як виглядатимуть його меблі в інтер’єрі кухні. У результаті, щоб показати дизайн проект наочно, і є візуалізація дизайн проекту в інтер’єрі. Вона відобразить, як виглядає інтер’єр кухні обсягом. Можна наочно побачити, як поєднуються між собою кольори та текстури меблів та приміщення. Зрештою, можна подивитися як поєднуються один з одним текстури, кольори оздоблювальних матеріалів, елементи дизайну та декору. Тому найкраще замовити дизайн послуги та візуалізацію інтер’єру, використовуючи 3D-панораму з оглядом на 360 градусів.

  Ремонт може бути спокійним, а результат запланованим ми точно знаємо і з радістю доведемо.

  Svarog Web

  Розробка сайтів меблевої тематики

  Спеціалісти компанії розробляють дизайн сайтів меблевої тематики із вбудовуванням віртуальних панорам ваших дизайн-проектів. На основі якісного шаблону ми створимо недорого сайт, адаптований для перегляду на мобільних пристроях із гарною швидкістю.