ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50
ruukм. Миколаїв, вул. М. Василевського, 44
+38 (067) 259 20 50

Меблі на замовлення

ексклюзивні меблі SvarogWood
Нам знайомі всі тонкощі виробництва меблів і ми готові поділитися з Вами безцінним досвідом. Завдяки Вашій довірі ми робимо справжні шедеври меблевого мистецтва. Завдяки Вашій критиці, ми стаємо кращими
Принцип нашої роботи – реалізація ваших ідей
Ми не завищуємо ціни, оскільки реалізуємо власні меблі без посередників
Багаторічний досвід дозволяє нам виготовляти меблі будь-якої складності та дизайну
Контроль якості на всіх етапах виготовлення меблів
Гарантія на наші меблеві вироби 5 років
Компанія SvarogWood

Меблі на замовлення Миколаїв

Виміри Підготовка дизайну проекту

Підбір матеріалів Розрахунок вартості

Укладання договору Узгодження термінів

Виготовлення Доставка Монтаж Гарантія

Мебель под заказ в Николаеве

Купити меблі на замовлення у Миколаєві - потрібна послуга кожній людині, оскільки в побуті завжди потрібне місце зберігання речей. Крім того, корпусні ексклюзивні (дизайнерські) меблі на замовлення в Миколаєві дозволяють створити затишок у будинку. Основне питання в тому, кому доручити виготовлення меблів під замовлення в Миколаєві, адже по правді кажучи, хочеться отримати високу якість і доступну ціну, а також повне поєднання з дизайном приміщення. Меблі у Миколаєві рекомендуємо замовляти у компанії «SvarogWood». Наші дизайн послугинасамперед допоможуть створити гармонію, витримують стиль, функціональність у кожному виробі. А сучасне виробництво забезпечить гарантію якості та прийнятні ціни на меблі.

Часто задавані питання

Питання - відповідь

Як подивитися візуально дизайн проект меблів у Миколаєві?

Візуалізація меблів на замовлення надається нашими дизайнерами у вигляді фотореалістичної 3D-картинки або у вигляді кругової панорами 360°. І те, й інше ви можете подивитися на своєму мобільному пристрої.

Що таке панорамна візуалізація меблів?

Панорамну візуалізацію використовують тоді, коли Ви хочете візуально подивитися, як виглядатиме кухня в інтер’єрі всього приміщення. Іншими словами, як поєднуватиметься дизайн меблів з дизайном інтер’єру.

Я можу працювати з дизайнером в режимі on-line?

Якщо у вас немає можливості відвідувати наш офіс для внесення змін до дизайн-проекту кухні, Ви можете зробити це в on-line режимі. Дизайнер надає вам візуалізацію у зручний для Вас месенджер. Після обговорення підбираються колірні рішення та вносяться зміни до проекту. Далі Ви отримуєте остаточну візуалізацію кухні. Дуже зручна панорамна візуалізація для on-line узгодження проекту.

Чим відрізняється панорамна візуалізація кухні від простої картинки?

Якщо Ви хочете візуально подивитися, як виглядатиме кухня не окремим елементом меблів, а в інтер’єрі всього приміщення, то, безумовно, альтернативи панорами 360 ° немає. На своєму мобільному пристрої Ви можете обертати панораму, на якій показані меблі з урахуванням колірного рішення та розташування елементів інтер’єру, які детально проглядаються по всьому периметру приміщення.

Чи можу я подивитися на телефоні Android панораму проекту?

Як виглядатиме ваш проект, ви можете подивитися на прикладі реального проекту дизайну кухні, який наші дизайнери узгодили із замовником. На сторінці перегляду панорами, для зручності, натисніть кнопку “збільшити на весь екран”.

Почніть свій проект з нами!

  Меблі на замовлення. Ексклюзивні меблі у Миколаєві.

  Перед виготовленням меблів на замовлення в Миколаєві можна замовити послуги дизайнера компанії SvarogWood на об’єкт та виконання вимірів. Дизайнер вислухає та врахує всі побажання клієнта щодо виконання якісного дизайн-проекту меблів.

  Перед виготовленням меблів на замовлення у Миколаєві дизайнер допоможе визначитися з вибором кольору та зовнішнього виду, якщо замовник сумнівається у своїх уподобаннях. Проводиться аналіз інтер’єру приміщення, задаються питання, що наводять, створюється дизайн проект.

  Ексклюзивні дизайнерські меблі на замовлення в Миколаєві компанія SvarogWood може виготовити в конкретному стилі.

  В офісі компанії SvarogWood ексклюзивні корпусні меблі в м. Миколаїв вже представлені для ознайомлення клієнтів з якістю матеріалів. Замовник перед виготовленням меблів може подивитися комп’ютерну 3d модель з різного ракурсу, при необхідності доповнити або прибрати певні елементи.

  Вартість виготовлення ексклюзивних корпусних меблів на замовлення компанії SvarogWood в Миколаєві доступна кожному клієнту, при необхідності її можна коригувати, додаючи або видаляючи окремі елементи проекту.

  Дизайнери розкажуть про особливості меблевої фурнітури, всі її плюси та мінуси, що дозволяє виготовити ексклюзивні корпусні меблі на замовлення в компанії SvarogWood Миколаїв оптимальної якості та за доступною ціною.

  Після оформлення договору на виготовлення дизайнерських меблів на замовлення з компанією SvarogWood в Миколаєві, надається гарантія якості на меблі 5 років.

  Доступні ціни. Власне виробництво дизайнерських меблів компанії SvarogWood у Миколаєві допомагає виключити накрутку цін.

  На кожному етапі виготовлення меблів на замовлення компанія SvarogWood в Миколаєві виконує суворий контроль якості.

  Як правильно замовити якісні та красиві меблі.

  Якщо ви зробили ремонт і вирішили обставити приміщення меблями, а готові вам не підходить, найкраще звернутися до фірми, що виготовляє меблі на замовлення. На замовлення – це означає, що меблі будуть виготовлені під габарити вашого приміщення та максимально відповідати дизайну інтер’єру. Взагалі замовлення меблів, як і ремонт, справа дуже відповідальна і вимагає від замовника максимальної участі. Для початку необхідно приблизно обміряти приміщення, де планується встановити меблі. Потім розмітити на плані приміщення, де і який елемент меблів має бути розташований, виходячи з міркувань раціональності та комфорту. І останнє, перед замовленням меблів потрібно визначитися, в якому стилі мають бути виготовлені меблі.

  Стиль меблів можна вибрати будь-який, починаючи від класичного стилю, якому люди були вірні завжди і за всіх часів, і закінчуючи оригінальними рішеннями ультрасучасного дизайну. Також, серед ретро стилів, стилю модерн та стилю кантрі, стилю поп-арт та стилю хай-тек, або стилю лофт можна підібрати саме те, що підходить до вашого інтер’єру. Всі ці стилі можна побачити або в меблевих каталогах, або в салонах виробників меблів.

  Далі, потрібно підібрати фірму, якій ви довірите проектування та виготовлення своїх ексклюзивних меблів. Поцікавтеся у знайомих, хто вже замовляв меблі, у якого виробника краща якість, прийнятні терміни та ціни, професіоналізм дизайнерів. Зверніть увагу на термін та гарантію якості під час укладання договору на виготовлення меблів. Зробивши свій вибір, відвідайте офіс або салон, де консультують та приймають замовлення на індивідуальне виготовлення меблів. Для початку попросіть приблизно прорахувати вартість меблів, виходячи з ваших обмірів приміщення. Маючи вартість, можна порівнювати з альтернативними виробниками меблевої продукції. Якщо ціна меблів вас влаштовує, можете сміливо робити замовлення та укладати договір на виготовлення меблів.

  Визначившись із виробником, потрібно перед виготовленням дизайн-проекту досконально обговорити з дизайнером конструкцію меблевих виробів, підібрати матеріали та фурнітуру. Не забувайте, що якість вибраних вами матеріалів прямо пропорційна кінцевій вартості меблів. Важливо, щоб між вами та дизайнером виникла довіра та повне порозуміння. Якщо ви не орієнтуєтесь в сучасних матеріалах, що використовуються для виробництва меблів, то не соромтеся попросити дизайнера ознайомити вас із ними. Зважаючи на те, що часто клієнти не мають уявлення про загальні правила проектування меблевих конструкцій, виникає ситуація, коли неможливо виготовити те, що вони хочуть. Тому завдання дизайнера знайти вихід із такої ситуації та запропонувати альтернативне рішення, не обмежуючи при цьому власного бачення клієнтом дизайну меблевого виробу. Попросіть дизайнера зробити якісну візуалізацію меблів в інтер’єрі вашого приміщення, це спростить візуальне сприйняття кінцевого результату вибору матеріалів та колірного рішення дизайн проекту.

  Якщо хочете, щоб ваші меблі були неповторними, стильними та ексклюзивними, замовляйте меблі з використанням популярних і престижних матеріалів. Використовуйте екологічно чисті матеріали. Не забувайте за такі елементи меблів, як скло та вітражі, які розширюють простір і заломлюють потоки світла, що надає особливого вишукування вашому неповторному інтер’єру.

  Меблева Компанія
  «Svarog Wood»
  5.0
  засноване на відгуках: 115

  Відгуки клієнтів в Google

  меблі на замовленняMichael Kirk

  2 роки тому

  Коли підійшов мій ремонт до завершення, вирішив за добрими відгуками вибрати цю фірму для виготовлення меблів у квартиру. Так як я абсолютно не уявляв як впишеться меблі в мою обстановку, довелося скористатися порадами дизайнера. Вона створила гарну візуалізацію, і ми разом підібрали колір меблів. Після закінчення монтажу меблів я залишився дуже задоволеним. Всім раджу фірму Сварог.

  Гарантія якостіТетяна В

  2 роки тому

  Я хочу відзначити роботу збирачів, які швидко та головне якісно встановили мені меблі у передпокій. Залишилося дуже добре враження про роботу цієї фірми.

  Кухні на замовленняДаня Мирний

  2 роки тому

  Кухня в мою нову квартиру вийшла просто отас! Лофт кермує. Хлопці, ви молодці

  Дизайн-проектSanya Namyv

  2 роки тому

  Мені дизайн-проект робила фірма з ремонту, тому я вже прийшов з готовим проектом. Мені було важливо, щоб кожен елемент меблів відповідав моєму дизайну. Довелося дуже довго підбирати матеріали, благо зараз вибір дуже різноманітний. Усі матеріали прописали у договорі. Хочу сказати, що ціна та якість відповідає заявленому. І з термінами не підвели.

  Меблі зі шпонуSvetlana Onopko

  2 роки тому

  Якщо комусь потрібні меблі зі шпону, то всім раджу. Зробила собі кухню у стилі лофт і залишилася дуже задоволеною. Все стильно та якісно

  Меблі у ваннуНата Хмільник

  3 роки тому

  Замовляла у Сварозі меблі у ванну кімнату. Мені запропонували зробити корпуси із вологостійкої фанери, про що я не знала. За фасадами не видно, зате меблі не псуватимуться з-за вологи. Дякую, більше вам клієнтів)

  Доступні ціниМихайло Білий

  3 роки тому

  Всі меблі вийшла красива і якісна. Компанія на висоті. Доступні ціни, тому всім рекомендую

  Гарантія якостіДмитро 2000

  3 роки тому

  Кухня з барною стійкою вийшла просто чудовою. Дружина залишилася дуже задоволеною. Хлопці точно вчасно привезли меблі та буквально за один день усі встановили. Хороша робота, дуже якісно, ​​дякую вам.

  Меблі на замовленняНіна Артамошина

  3 роки тому

  Як господині на кухні, довелося взяти на себе пошук та замовлення меблів. За порадою подруги звернулася до цієї компанії. Почали із проекту. Спершу мені не сподобалося, як мені запропонували розмістити побутову техніку. Проте після третього варіанта все стало на свої місця. Дякую дизайнерові Світлані за терпіння. Меблі вийшла просто чудова, подруга тепер теж хоче зробити замовлення))